Reis med VI OVER 60
VI OVER 60 tilbyr ca. 100 gruppeturer pr. år til ulike steder i verden. Vi presenterer ca. 10 turer i hver utgave av magasinet.
- Denne artikkelen:
- Kommenter
- Tips en venn
- Bokmerk
- Skriv ut
- Rediger

I tiden
04. januar 2012
Alle reisetilbudene ligger dessuten ute her nettstedet vårt, på: www.viover60.no/lesertur. Her finner du mer utfyllende informasjon.
På de fleste av våre turer tilbyr vi et svært innholdsrikt og spennende utfluktsprogram og vi har alltid med oss svært dyktige reiseledere. Vi bor på gode hoteller og på de fleste av våre turer er måltider på gode restauranter inkludert.
Noen eksempel på populære turer med VI OVER 60:
- Elvecruise på de store kjente elvene i Europa.
- Cruise til Middelhavet, Svartehavet eller Caribien.
- Ulike turer i Usa som storbyferie i Washington/New York, rundreise på vestkysten eller østkysten av USA.
- Ulike tematurer med hurtigruten.
- Flere ulike turer til Kina, rundreise eller besøk i verdensbyen Beijing.
- Ulike rundreiser i India.
- Rimelige og svært innholdsrike turer til ulike steder i Europa.
- Sør Afrika med Safari og storby.
- Ulike turer rundt i Norge.
- 3-4 singelturer per år for de som ønsker å reise alene. Det er også mulig å reise som singel på våre ordinære turer. Singeltillegget står spesifisert.
ABONNER på VI OVER 60 - KLIKK HER!






0 Kommentarer
Kommenter